Žlutá fotosérie: Kapka slunce

Asi se shodneme, že ta bezbarvá zima nikoho moc nebaví, pokud se teda zrovna neproháníte po sluncem zalitých zasněžených pláních někde v horách. A v lednu toho máme tak akorát nad hlavu a urputně vyhlížíme světlé zítřky jara.

Kapka slunce I.

I já už jsem došla do stádia, kdy potřebuju dopřát mým očím více barev a dostat více barev do těch monochromatických fotek, na které je zima obzvlášť bohatá. Ono je fajn, užít si trochu odpočinku a zimního ponoru do sebe sama v souladu s přírodou, protože fotograf jako já tvoří především v souladu s přírodou. ALE všeho moc škodí. Chce to barvy, chce to slunce, chce to žlutou!!! A tak se modlím za každou kapku toho slunce, kterými příroda v tomhle období zrovna neplýtvá.

Kapka slunce II.

Nu což, co nenajdu v přírodě, vytvořím si v ateliéru. A tak pro vás mám teď kapku toho slunce. Je to taková nabíječka dobré nálady. Vždyť to znáte, když už ráno svítí slunce, tak se nám hned nějak líp vstává. A pro ty dny, kdy je sluníčko skoupé na paprsky, tady máte můj soubor tří fotografií. A já teda kapkami a sluncem nešetřila!

A aby toho nebylo málo, tuto sérii si můžete koupit a mít tak zásobu slunce na horší časy zajištěnou.

Kapka slunce III.

3 fotografie ve formátu 13×18 cm jsem zarámovala hezky pohromadě do rámu o velikosti 50×23 cm, cena je 650 Kč (vč. rámu), koupit můžete .

Nicméně, pokud byste měli zájem i o jednotlivou fotografii či celou sérii, ale jiné velikosti, stačí mi napsat vaše požadavky na rozměry (rám, pasparta či bez) a domluvíme se. Pro představu 1 fotografie velikosti 30×40 stojí 250 Kč (bez rámu). Psát mi můžete ZDE.

A pokud se rozmýšlíte, co a jak koupit, a nejste si jistí – můžete si domluvit návštěvu a fotografie si prohlédnout osobně v mém ateliéru. 🙂

Tak ať máte spoustu sluneční energie a dobrou náladu!

 

Série ‚Kapka slunce‘, 3 fotografie 13×18 cm s paspartou, v rámu 50×23 cm.

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.